fbpx
Sürekli Glikoz Takip (CGM) Nedir?
Sürekli Glikoz Takip (CGM), gündüz ve gece boyunca glikoz değerlerini izlemek için bir yöntemdir.
DEVAMINI OKUYUN
CGM'in FAYDALARI
Kan şekeri ölçüm cihazı (BGM), sadece tek bir glikoz değeri gösterir. CGM sistemleri ise her beş dakikada bir gerçek zamanlı, dinamik glikoz bilgileri sağlayabilir.
DEVAMINI OKUYUN
VİDEO EĞİTİMLERİ
KILAVUZLAR
SIK SORULAN SORULAR
İLETİŞİM

Size yardımcı olmak için buradayız. Bizimle 0216 573 48 48 numaralı telefondan, info@medsalus.com.tr adresinden iletişime geçebilir yada iletişim formumuzu doldurabilirsiniz.

İLETİŞİME GEÇ
Sürekli Glikoz Takip (CGM) Nedir?
Sürekli Glikoz Takip (CGM), gündüz ve gece boyunca glikoz değerlerini izlemek için bir yöntemdir.
DEVAMINI OKUYUN
CGM VS BGM
Kan Şekeri Ölçüm Cihazları (BGM) tek bir anda glikoz değerini ölçerken, Sürekli Glikoz Takip (CGM) sistemleri gece gündüz glikoz değerlerimi sürekli olarak kontrol eder.
DEVAMINI OKUYUN
CGM'in FAYDALARI
Kan şekeri ölçüm cihazı (BGM), sadece tek bir glikoz değeri gösterir. CGM sistemleri ise her beş dakikada bir gerçek zamanlı, dinamik glikoz bilgileri sağlayabilir.
DEVAMINI OKUYUN

Dexcom CLARITY Diyabet Yönetim Yazılımı

Dexcom CLARITY’nin uyumlu akıllı telefonunuzda kullanabileceğiniz mobil veya bilgisayarınızda kullanabileceğiniz web uygulaması diyabet yönetiminizin önemli bir parçasıdır. Glukoz raporlanızı görmek için mevcut Dexcom hesabınızla oturum açın ve sağlık uzmanınızla diyabet yönetiminizi iyileştirmenin yollarını değerlendirin.

Verilerinizi incelemek üzere kliniğiniz de CLARITY verilerinize uzaktan erişebilir. Kliniğinizden aldığınız kodu Dexcom CLARITY uygulamasına girerek verilerinize uzaktan erişim izni verebilirsiniz.

Profil> Veri Paylaşımını Yönet> Klinik Kodunu Gir adımlarını izleyin.

Dexcom CGM(sensör)’nizi uyumlu akıllı telefonunuzla kullanıyorsanız, cihazınızda internet bağlantısı olduğu sürece tüm verileriniz otomatik olarak CLARITY hesabınıza aktarılır.

CGM(sensör)’nizi yalnızca Dexcom alıcısı ile kullanıyorsanız veya daha fazla paylaşım yardımı istiyorsanız, kullanım kılavuzunu inceleyin.


Dexcom CLARITY ile önemli ölçümlere erişin

Değerlerinizi Takip Edin

Raporlarınızı Görüntüleyin

Bildirimlerinizi Alın

Hedeflerinizi Belirleyin


Diyabet Yönetim Yazılımı

Diyabet yönetimi karmaşık olabilir. Dexcom CLARITY veri raporlamasını kullanarak diyabet yönetiminizi basitleştirin. Çeşitli raporlara hızlı erişim, sağlık bilgilerinizi daha iyi değerlendirmenize ve anlamanıza yardımcı olabilir.

Dexcom CLARITY verilerinize bilgisayarınızdan ulaşmak için aşağıdaki linki kullanabilirsiniz.


DEXCOM CLARITY WEB UYGULAMASI

Glukoz Verilerini Karşılaştırmak Çok Kolay

Dexcom CLARITY’nin karşılaştırma özelliğiyle sürecinizi zaman içinde değerlendirebilirsiniz. Kapsamlı veriler sayesinde sorunlu alanları belirleyin ve diyabet yönetiminizin etkinliğini değerlendirin.


Glukoz Verilerinizi Kolayca Takip Edin

Dexcom CLARITY’nin Günlük raporu, yüksek ve düşük düzenlerinizi bir bakışta gösterir.

Günlük raporu hipoglisemi ve hiperglisemi sıklığı, süresi ve yoğunluğunu açıklar. Bu, diyabet yönetiminize öncelik vermenize yardımcı olur.


* Dexcom CLARITY uyumluluk gereksinimleri için bu linke tıklayın

Web tabanlı Dexcom CLARITY yazılımı, diyabetli kişilere ve sağlık uzmanlarına etkili diyabet yönetimini desteklemek için CGM verilerinin incelenmesi, analizi ve değerlendirilmesinde yardımcı olmak için hem ev kullanıcıları hem de sağlık uzmanları tarafından kullanılmak üzere tasarlanmıştır. UYARI Bu yazılıma dayanarak, düşük veya yüksek doz için tedavi gibi tedavi kararları alınmamalıdır. Ev kullanıcıları CGM sistemindeki talimatları izlemelidir. UYARI Yazılım, bir sağlık uzmanının önerdiği şekilde kendi kendini izleme uygulamalarının yerini almayı amaçlamaz. DİKKAT Dexcom CLARITY, Dexcom CGM uygulamasından veya alıcısından yakın zamanda mevcut olan CGM bilgilerini sağlar. Akıllı telefon sistemi Dexcom sunucusuna veri gönderdiğinden, bilgi her zaman kullanıcının CGM uygulamasında veya alıcısında görüntülenen gerçek zamanlı verilerden daha eskidir. Bu bilgiler güncel olmadığından Dexcom CLARITY bilgilerinden değil, tedavi kararlarında CGM uygulaması veya alıcısı üzerindeki mevcut bilgileri kullanın. DİKKAT Yazılım herhangi bir tıbbi tavsiye sunmaz ve bu amaçla kullanılmamalıdır. Ev kullanıcıları, yazılımdaki bilgilerden herhangi bir tıbbi yorumlama ve tedavi ayarlaması yapmadan önce bir sağlık uzmanına danışmalıdır. DİKKAT Sağlık uzmanları, yazılımdaki bilgileri, kendileri için mevcut olan diğer klinik bilgilerle birlikte kullanmalıdır.

Bilgi Hattı